Skontaktuj się z nami: (61) 426 50 80 | k2pavillon.de

Kilka słów o naszej firmie.

Centrum ogrodnicze K2 Ogrody powstało w 2000 roku jako firma rodzinna. Nasza siedziba mieści się w pierwszej stolicy Polski – Gnieźnie.
Powierzchnia 10.000m² pozwala zaprezentować Państwu bardzo duży asortyment towarów. Praca nad szeroko pojętymi ogrodami  od wielu lat jest dla nas pasją. Na miejscu mają Państwo możliwość obejrzenia ekspozycji przygotowanej dla wszystkich odwiedzjących, tak aby jeszcze bardziej i dokładniej zobrazować możliwości świadczonych usług. Na przygotowanej ekspozycji można znaleźć między innymi: altanymeble ogrodowe, mostki, ścieżkiwjazdymurkioczka wodnekaskadyfontannyrośliny etc. Uroku ekspozycji dodają rozmaite stare przedmioty, które kiedyś gościły w naszych domach i gospodarstwach. 

Firma dysponuje własną stolarnią, gdzie produkowana jest drewniana architektura ogrodowa. Posiadamy własny transport.  Duży nacisk kładziemy na kompleksowość oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Zasięg działalności  nie ogranicza się tylko do rodzimego rynku. Nasze prace docenili również goście z zagranicy mn. z Niemiec, Czech, Francji i Belgii.